Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Privat TURCAN ***

Poloha: Penzión sa nachádza v tichej časti kúpeľného mestečka, 300m od Spa & Aquaparku.
Ubytovanie: ubytovacia kapacita je 10 stálych lôžok a 5 prístelkov, bez možnosti ubytovania zvierat. Dve dvojlôžkové izby na prízemí majú bezbariérový prístup. Každá izba je vybavená novým moderným nábytkom, nachádza sa v nej TV-SAT a signál WIFI pre pripojenie k internetu. Izby na prízemí majú spoločné bezbariérové sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, ktoré je prístupné zo spoločnej chodbičky. Taktiež majú spoločnú kuchynku, v ktorej je k dispozícii elektrická rúra s plynovým sporákom, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Spolu majú 4 lôžka + 3 prístelky.
Dve dvojlôžkové izby na poschodí sú vybavené novým moderným nábytkom a v každej izbe sa nachádza TV-SAT a signál WIFI pre pripojenie k internetu. Dve izby majú spoločné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, ktoré je prístupné z chodbičky. Jedna dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek má samostatné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Všetky izby majú spoločnú kuchynku, v ktorej je k dispozícii elektrická rúra s plynovým sporákom, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Spolu majú 6 lôžok a 2 prístelky.
Stravovanie: samostatne
Vybavenie: Ubytovaní hostia môžu využiť parkovanie na dvore v tesnej blízkosti objektu ZADARMO. Našim hosťom ja taktiež umožnený prístup na záhradné posedenie s možnosťou opekania a grilovania.


 

Turcan

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: privat TURCAN ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919848

Úvodná stránka