Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Penzion TENIS CENTRUM ***

Poloha: Penzión ako stvorený pre rodiny s deťmi, aj pre náročnejšiu klientelu. Nachádza sa v tichom prostredí Tatranskej Lomnice pri ceste k lanovke na Skalnaté pleso.
Ubytovanie: Penzión ponúka ubytovanie v klasických dvojlôžkových izbách s možnosťou 1-2 prístelok, so sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), TV a vybaveným kuchynským kútom, v štúdiách s vyšším štandardom s možnosťou 1-2 prístelok, s krbom, so sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta), TV a vybaveným kuchynským kútom a v apartmánoch s možnosťou 1-2 prístelok, s obývacím priestorom, krbom, so sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta), TV a vybaveným kuchynským kútom.
Stravovanie: raňajky vo forme bufetu, večere výber z menu.
Vybavenie: Tatranská reštaurácia, 2 tenisové kurty v krytej hale a 1 kurt pred penziónom, ktorý v zimnom období slúži ako klzisko, biliardový stôl a stolný tenis, Penzión ponúka možnosť organizovať firemné školenia, teambuildingy, rauty a akcie rôzneho druhu. V priestoroch sa nachádza malá a veľká konferenčná miestnosť, kde je k dispozícii premietacie plátno, dataprojektor, flipchart, laserové ukazovátko, WIFI, ozvučenie


 

Tenis centrum

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: penzión TENIS CENTRUM ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919885

Úvodná stránka