Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

penzion REITMAYER ***

Poloha: penzión sa vyznačuje tichým prostredím, domáckou, až rodinnou atmosférou a prívetivým a starostlivým personálom. Najväčším lákadlom penziónu je jeho výhodná poloha, nakoľko sa nachádza iba 200 metrov od najbližšieho lyžiarskeho svahu – Jakubková lúka, a iba 600 metrov od nástupnej stanice pozemnej lanovky na Hrebienok.
Ubytovanie: komfortné dvojlôžkové, trojlôžkové izby a rodinná izby 2+2. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. K štandardnému vybaveniu izieb patrí TV so satelitným príjmom, chladnička a rýchlovarná konvica. V samostatne stojacom apartmánovom dome sa nachádzajú 4 komfortné apartmány, každý s rozlohou 80 m2. K príslušenstvu apartmánu patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. K štandardnému vybaveniu apartmánu patrí TV so satelitným príjmom, chladnička, mikrovlnka a rýchlovarná konvica. Horné dva apartmány majú jednu dvojlôžkovú a jednu trojlôžkovú izbu. Dva prízemné apartmány sú svojim bezbariérovým riešením veľmi vhodné pre starších návštevníkov, alebo pre návštevníkov s telesným postihnutím.
Stravovanie: raňajky – bufet, večere výber z menu
Vybavenie: reštaurácia s krbom, letná terasa, záhradný domček s grilom, parkovisko, wifi pripojenie na internet, konferenčná miestnosť.


 

Reitmayer

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : penzión REITMAYER ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919880

Úvodná stránka