Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Kaskady ****

Poloha: hotel vyrástol na úpätí Kremnických vrchov, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica. Oblasť je známa a intenzívne využívaná najmä pre liečivé účinky tu vyvierajúcich prameňov, ktoré plnia aj termálne bazény rehabilitačno-relaxačného centra Kaskády.
Ubytovanie: jednolôžkové, dvojlôžkové izby s pristelkou, dvojlôžkové izby kat. de luxe, apartmány klasik a de luxe. Vo väčšine izieb sa nachádza balkón. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, sociálne zariadenie, televízor so satelitným príjmom, minibar, telefón, fén a trezor. Hotel poskytuje originálne ubytovanie aj pre najnáročnejších klientov v štýlových luxusných apartmánoch s nadštandardným vybavením. Hotelové izby sú nefajčiarske. Hotel poskytuje ubytovanie aj pre imobilných hostí.
Stravovanie: raňajky bufet, obed a večera výber z menu
Vybavenie: reštaurácia, letná terasa, denný bar, vínna pivnica, slovenská koliba, vnútorný termálny bazén, termálny bazén s tryskami, vonkajší termálny bazén s lehátkami a slnečníkmi (máj-október), tepidárium, ľadopád, sauna parná, infrasauna, jacuzzi, fitness, zapožičanie župana, oddychová zóna, čajový bar vo wellness, internet, parkovanie, bowling, tenisové kurty, beachvolejbal, minigolf, kongresové centrum a salóniky s audiovizuálnou technikou.

 


 

Kaskády

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel KASKADY ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919832

Úvodná stránka