Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel BELLEVUE ****

bellevue_winter.jpgPoloha: Hotel sa nachádza v pokojnej časti Smokovca, Ide o kompletne zrekonštruovaný hotel, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Hotel je vzdialený 400 m od pozemnej lanovej dráhy na Hrebienok.

Ubytovanie:

Classic jednolôžková izba: izba vhodná pre obchodných cestujúcich vybavená všetkým potrebným pre biznis, izba nemá balkón a je orientovaná smerom na hory aj do údolia. V kúpeľni sa nachádza sprcha a toaleta. V tejto izbe nie je možné použiť prístelku. Vybavenie izby: Minibar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, župan, papuče, toaletné potreby, Wi-fi.

Classic dvojlôžková izba : k dispozícii sú dvojposteľové izby s manželskými posteľami alebo s oddelenými lôžkami s možnosťou prístelky.  Je komfortne zariadená izba, orientovaná smerom na hory aj do údolia. Izba je vybavená samostatnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a toaletou. V niektorých izbách tohto typu je možnosť prístelky. Niektoré izby majú balkón. Vybavenie izby: Minibar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, župan, papuče, toaletné potreby, Wi-fi.

Classic trojlôžková izba: izby pre tri osoby s možnosťou prístelky. Je komfortne zariadená izba, orientovaná smerom na hory aj do údolia. Izba je vybavená samostatnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a toaletou. V izbách tohto typu sú 3 pevné lôžka. Niektoré izby majú balkón. Vybavenie izby: Minibar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, župan, papuče, toaletné potreby, Wi-fi.

Classic junior apartman:  Apartmán rodinného typu pre štyri osoby. Je rodinná izba , ktorá sa skladá z dvoch miestností spálne a obývacej miestnosti , ktoré sú prepojené zásuvnými dverami. Apartmán nemá balkón a je orientovaný  smerom na Vysoké Tatry. V spálni je manželská posteľ a v obývacej časti sú dva gauče , ktoré je možné pripraviť ako prístelku. Apartmán je vhodný pre rodiny s deťmi. Apartmán je vybavený samostatnou kúpeľnou s vaňou alebo sprchou a toaletou. Vybavenie izby: Minibar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, župan, papuče, toaletné potreby, Wi-fi.

Exclusive dvojlôžková izba: Zrekonštruované dvojlôžkové izby Exclusive s moderným dizajnom s možnosťou prístelky. Jje moderná a štýlovo zariadená izba s atraktívnym dizajnom. Izba má balkón a je orientovaná smerom do údolia . V kúpeľni sa nachádza vaňa alebo sprcha a toaleta. V tejto izbe je možné použiť prístelku alebo detskú postielku.  Vybavenie izby: Minibar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, župan, papuče, toaletné potreby, Wi-fi.

Exclusive junior apartman: Zrekonštruovaný apartmán rodinného typu s moderným dizajnom pre štyri osoby. Je moderný priestranný apartmán s elegantným zariadením.
V apartmáne je manželská posteľ .Gaučové sedenie je možné pripraviť ako dve prístelky.  Samostatná kúpeľňa je s vaňou alebo sprchovacím kútom a toaletou. Apartmán nemá balkón, je orientovaný smerom na Vysoké Tatry. Vybavenie izby: Minibar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, župan, papuče, toaletné potreby, Wi-fi.

Exclusive  family apartman: K dispozícii sú rodinné apartmány s možnosťou ubytovať šesť člennú rodinu. Je najväčší rodinný apartmán , ktorý sa skladá z dvoch izieb prepojených otváracími dverami. Jeden apartmán sa skladá zo spálne a jednej priestrannej obývacej miestnosti. Gaučové sedenie je možné pripraviť ako dve prístelky. V druhej izby je manželská posteľ a jeden rozkladací gauč. Apartmán je zariadený v elegantnom štýle a má balkón. Orientovaný je smerom na parkovisko a do údolia. Apartmán je vhodný pre väčšie rodiny s deťmi. Samostatná štýlová kúpeľňa je s vaňou, so sprchovacím kútom a toaletou. Vybavenie izby: Minibar, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, župan, papuče, toaletné potreby, Wi-fi.

Exclusive grand apartmán: K dispozícii sú novo zrekonštruované apartmány určené pre dve osoby s možnosťou prístelky. Apartmán poskytuje pohodlie ubytovania v apartmáne s elegantným štýlom. V spálňovej časti je manželská posteľ, gauč v obývacej časti je možné pripraviť ako dve prístelky. Apartmán je vhodný pre rodiny s dvoma deťmi. Samostatná kúpeľňa je s vaňou aj so sprchovacím kútom a toaletou. K štandardnému vybaveniu apartmánu patrí telefón, kávový a čajový servis, trezor, minibar, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV v každej miestnosti a Wi-Fi pripojenie.

De luxe Grand apartman: Luxusné apartmány určené pre dve osoby.Deluxe Grand Apartmán je najväčší apartmán s jednou spálňou a jednou priestrannou obývacou časťou . Apartmán je zariadený v elegantnom štýle s nábytkom z masívneho dreva a má balkón.Jeden z apartmánov má aj terasu. Orientovaný je smerom do údolia . V spálni je manželská posteľ. Gauč v obývacej časti je možné pripraviť ako prístelky . Apartmán je vhodný pre väčšie rodiny s deťmi. Samostatná štýlová kúpeľňa je s vaňou, a dvomi toaletami.
K štandardnému vybaveniu apartmánu patrí telefón, kávový a čajový servis, trezor, minibar, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV v každej miestnosti a Wi-Fi pripojenie.

Classic rodinný apartman:  K dispozícii sú dvojposteľové izby s manželskými posteľami alebo s oddelenými lôžkami s možnosťou prístelky.Classic Family Apartmán je rodinný apartmán , ktorý sa skladá z dvoch samostatných dvojlôžkových izieb prepojený otváracími dverami medzi miestnosťami . Je zariadený v elegantnom štýle a má balkón. Orientovaný je smerom do údolia.vhodný pre  Izba je vybavená samostatnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. K štandardnému vybaveniu apartmánu patrí telefón, kávový a čajový servis, trezor, minibar, zabudovaný sušič na vlasy, satelitná TV v každej miestnosti a Wi-Fi pripojenie.

Stravovanie: raňajky : bufet, večera menu alebo švédske stoly

Vybavenie: ochutnajte špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne v Slovenskej reštaurácii a v reštaurácii Savarin, užite si atmosféru neformálneho stretnutia v Lobby bare. Večer sa príjemne zabavte v nočnom bare Lucullus, Vo wellness centre je k dispozícii 20-metrový plavecký bazén, saunový svet, vírivky, masáže, kneippove šlapacie kúpele a rôzne kúpeľné procedúry (rašelinové a parafango zábaly, inhalácie, oxygenoterapia, aromaterapia, magnetoterapia, zázvorové kúry, svetelné a zvukové terapie), ktoré vám prinesú príjemné uvoľnenie. Zašportovať si môžete v moderne vybavenom fitnes centre, na squashovom ihrisku, pri stolnom tenise, loptových hrách v telocvični, bowlingu na dvoch dráhach alebo pri biliarde, Kongresové centrum má jednu z najväčších kongresových sál na Slovensku s kapacitou až 600 osôb, menšie konferenčné salóniky GOLD, SILVER a KRISTAL sú vhodné na obchodné stretnutia, firemné podujatia, semináre, školenia a rodinné oslavy, hotelový butik - suveníry, športové oblečenie, darčeky, salón krásy - kaderníctvo, manikúra/pedikúra, možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratami (psy, mačky), zmenáreň, etážový servis, pranie a žehlenie bielizne, administratívne služby.


 

Grand hotel Bellevue

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel BELLEVUE ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919929

Úvodná stránka