Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel Wellness BOROVICA ****


Poloha: Hotel je luxusne vybavený a vďaka svojej polohe je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej dovolenky pre rodiny s deťmi, ale aj pre jednotlivcov. K dispozícii je moderné wellness centrum, ktoré zaručí príjemne stávený relax. Čaká Vás dovolenka vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou.
Ubytovanie: Hotel ponúka vkusne a luxusne zariadené izby. Kapacita hotela je 50 izieb, 104 pevných lôžok a 39 prísteliek. K dispozícii je 11 apartmánov, klasické dvojposteľové a izby pre imobilných klientov. Vybavenie izieb minibar, trezor, interaktívna TV, PAY TV, internet na izbe, telefón na priame spojenie, kúpeľňa a WC.
Stravovanie : Raňajky vo forme bufetu, obedy a večere výberom z jedálneho lístku.
Vybavenie: reštaurácia, bar s tanečným parketom a exclusívnou vinotékou, relax bar, lobby bar, anglický pánsky salónik, hotel má k dispozícii aj niekoľko miestností na organizovanie kongresov, školení, moderné wellness centrum: sauna (suchá, parná, bylinková, infra), turecký kúpeľ, exteriérový ochladzovací bazén, solárium, vírivý bazén na terase hotela, kozmetika, manikúra, pedikúra, masáže (klasická, reflexná, lymfodrenážna, podvodná.....), hydromasážna vaňa, plavecký bazén, detský bazén, vírivý masážny bazén vo wellness, vyhliadková terasa s vonkajšou „Jacuzzi“ vaňou, lezecká stena / výška 11 m, info servis 24 hodín.


 

Borovica

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Termíny Ceny
23.04.2019 - 28.06.2019 70.30,-€
28.06.2019 - 15.09.2019 78.00,-€ 
15.09.2019 - 20.12.2019 70.30,-€ 

V cene: ubytovanie na jednu osobu a na 1 noc v 1/2 izbe s raňajkami,večerou kat. classic, bazén, wellnnes centrum, fitness centrum, parkovné pred hotelom. Daň z ubytovania nie je v cene, úhrada na mieste.

Je možnosť ubytovania rodín aj v iných typoch izieb a v apartmánoch, info o cenách v CK.  

Ceny sú platné pri ubytovaní od 2 nocí.  


 
Rezervácia ubytovania: Wellness hotel BOROVICA ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919890

Úvodná stránka