Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Hotel Wellnes CHOPOK ****

Poloha: obľúbený a vyhľadávaný hotel v Demanovskej doline, ktorý bol v rebríčku hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2012 ohodnotený ako najlepší 4* hotel na Slovensku a zároveň získal 1. miesto i v kategórii "Hotely vhodné pre rodiny s deťmi".Hotel sa nachádza 2km od lyžiarskeho strediska Ski záhradky.
Ubytovanie: 65 priestranných hotelových izieb kategórie štandart, de lux a rodinné izby s celkovu kapacitou 158 pevných lôžok a 65 prísteliek. V každej izbe sa nachádza: WC, kúpeľňa, minibar, trezor, zabudovaný sušič na vlasy, balkón, LCD TV, telefón, internetové pripojenie, kávový a čajový servis, župan, papučky.
Stravovanie: raňajky - bufet, večera - 4-chodové menu
Vybavenie: reštaurácia, lobby bar, relax bar, bowling s 3 dráhami, 4 biliardové stoly, detské ihrisko, detský kútik, stolný futbal, arihockey, kongresová sála na 150 miest, v modernom wellness centre sa nachádza 5 sáun, masážne sprchy. Ochladiť sa môžete vo vonkajšej ľadovej jaskyni a zahriať vo vonkajšej vírivke na terase, tepidárium, masáže.V relaxačnej časti hotela sa nachádazajú i bazény (plavecký a detský neplavecký bazén) a fitness centrum, parkovanie pre hotelom, bezplatny skibus k vlekom.


 

Chopok

dbl standart

dbl standart

dbl lux

dbl lux

dbl lux

dbl lux


 
 
rodinna izba

rodinna izba

bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel CHOPOK ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919933

Úvodná stránka