Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Hotel TULIPAN ***

Poloha: Útulný štýlový hotel situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici. S ojedinelým výhľadom na prekrásnu panorámu tatranských končiarov, ľahko dostupným centrom, dýchajúci rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu.
Ubytovanie: v hoteli sa nachádza 18 izieb - 2 apartmány Standard, 6 apartmánov De Luxe a 10 dvojpostľových izieb. Maximálna kapacita hotela je 40 pevných lôžok a 24 prísteliek. Všetky izby sú nefajčiarske, vybavené telefónom, TV prijímačom a s možnosťou 24-hodinového pripojenia na vysoko rýchlostný internet, mini- barom, zabudovaným trezorom, toaletným a pracovným stolom. Apartmány sú navyše vybavené kuchynkou, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou a jedálenským kútikom. Každá izba a apartmán disponuje priestrannou kúpeľňou a toaletou.
Stravovanie: Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov. Večere sú formou a la carte - výber z jedálneho lístka.
Vybavenie: reštaurácia, moderné wellness centrum ktorého súčasťou je suchá /fínska/ sauna, parná sauna, infra sauna, aromaterapia, hydromasážna vaňa / Jacuzi, masáže, kongresová miestnosť s plným technickým vybavením, nestražené bezplatné hotelové parkovisko. V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom, detské menu, kútik a detské postieľky na izbách na požiadanie.


 

Tulipan

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel TULIPAN ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919905

Úvodná stránka