Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel SUMMIT ***

Poloha: Hotel s kvalitným ubytovaním a službami  leží v centre  Liptova na okraji obce Bešeňová, 500 m od vyhľadávaných  termálnych kúpalísk.

Ubytovanie: v osemnástich dvojlôžkových izbách, dvoch štúdiách a dvoch luxusných mezonetových apartmánoch s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Celková kapacita hotela je 44 lôžok a 29 prísteliek.Komfortne zariadené mimoriadne priestranné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, samostatnou toaletou, satelitným TV, rádiobudíkom, telefónom s priamou voľbou, WiFi pripojením na internet, minibarom alebo chladničkou. Izby majú balkón.
V štúdiách a apartmánoch je k dispozícii aj kuchynka s jedálenskou časťou pre 4 osoby. Mezonetové apartmány majú navyše dve kúpeľne, z toho jedna je vybavená masážnou vaňou.

Stravovanie: raňajky formou bufetu, obed a večere výber z menu 

Vybavenie:  hotelová reštaurácia, parkovisko, relax centrum : víriva masážna vaňa Whirlpool pre 4 osoby,  fínska sauna, parný hydromasážny box, odpočivareň, masáže, tenisový kurt s umelým povrchom Sportflex a osvetlením, viacúčelové športové ihrisko (basketbal, futbal, volejbal, badmington), požičovňu športových potrieb, v cene ubytovania je k dispozícii biliard, stolný tenis, stolový futbal, viacúčelové športové ihrisko, požičiavanie spoločenských hier (karty, šachy, monopoly a ďalšie hry),

Profesionálne a kompletné zabezpečenie školení, seminárov, obchodných rokovaní, workshopov, prezentácií, osláv, ale aj neoficiálnych akcií športovozábavného charakteru so všetkou potrebnou vybavenosťou.


 

Summit

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel SUMMIT ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

920556

Úvodná stránka