Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Hotel SLIEZSKY DOM ****

Poloha: Najvyššie položený horský hotel na Slovensku spája prírodu a človeka, vytvára unikátne miesto pre pohodu, oddych a turistiku. Sliezsky dom je postavený vo výške 1670 metrov nad morom. Hotel je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít.
Ubytovanie: jednolôžkové, dvojlôžkové izby s prístelkou a apartmány, ktoré vychádzajú z pôvodnej historickej dispozície budovy. Všetky izby sú vybavené širokou komfortnou posteľou, separátnou kúpelňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, minibarom, vysokorýchlostným pripojením na internet, LCD TV či telefónom. Jedna z izieb je kompletne zariadená pre komfort a pohodlie imobilných hostí.
Stravovanie: raňajky – bufet, obed a večere výber z menu
Vybavenie: hotelová reštaurácia, samoobslužná reštaurácia určená najmä pre turistov, klub horských vodcov, veľkokapacitná letná terasa, denný i nočný bar, lobby s krbom, lyžiareň
požičovňa lyžiarskej a skialpovej výstroje, sánok, požičovňa bicyklov, rokovacia miestnosť s kapacitou 50 miest, jacuzzi, saunový komplex, masáže, herňa – air hockey, šípky, stolný futbal, nestrážené bezplatné parkovisko, platené hotelové parkovisko, pripojenie na internet zadarmo, pranie a žehlenie bielizne, sekretárske a informačné služby, ubytovanie so psom alebo mačkou možné.
Sliezsky dom je prístupný 7km dlhou asfaltovou cestou z Tatranskej Polianky. Keďže sa hotel nachádza v najvyššom stupni prírodnej ochrany, prístup motorovými vozidlami a zároveň aj parkovanie je obmedzené. V zimných mesiacoch je vývoz na hotel zabezpečovaný hotelom, a to na skútroch alebo ratraku. Parkovanie áut je možné na záchytnom - bezplatnom parkovisku pri rampe v Tatranskej Polianke.
V letných mesiacoch môžu klienti parkovať v Tatranskej Polianke a využiť služby hotela pre vývoz na hotel, alebo majú možnosť výjsť autom až k hotelu a využiť služby plateného hotelového parkoviska.
 


 

Sliezsky dom

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel SLIEZSKY DOM ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919836

Úvodná stránka