Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel POSTAR **

Poloha: hotel ktorý sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí Zemplínskej Šíravy, v stredisku Kamenec, pod úpätím pohoria Vihorlat, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny. Od centra Zemplína, Michaloviec, je vzdialený 12 km, od Košíc 70 km autom.

Ubytovanie: jednolôžkove, dvojložkové izby s prístelkou, dvojizbový apartmán a bunkový systém. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, televíznym prijímačom, hotelovým telefónom a rádiom. Apartmány ponúkajú obývaciu miestnosť, spálňu, kuchyňu s vybavením a balkóny s výhľadom na Zemplínsku Šíravu. Izby na 2 poschodí nemajú k dispozícii balkóny, izby na 3 a 4 poschodí sú k dispozícii s balkónmi a výhľadom na Zemplínsku Šíravu.

Stravovanie: raňajky : bufet, obed a večere výber z menu. 

Vybavenie:  reštaurácia, hotelový bar, v areáli hotela sa nachádza fitnes centrum, krytý bazén(len na objednávku), sauna, tenisový kurt, stolný tenis a ihrisko pre loptové hry, parkovanie pre hotelových hostí je v cene ubytovania a  je zabezpečené na hotelovom parkovisku. V spoločenských priestoroch hotela je pre hotelových hostí k dispozícii WIFI Internet.


 

Postar

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 
Rezervácia ubytovania: hotel POSTAR **
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

910958

Úvodná stránka