Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel POSTA ****

Poloha: Už od čias, kedy svetlo sveta v Jasnej uzrela prvá lanovka (1949) je neodmysliteľnou súčasťou regiónu aj pošta. V 80. rokoch tu bol vybudovaný moderný poštový úrad so širokou ponukou služieb. V tom období išlo o jedinú poštu v okolí a o dôležitú administratívnu budovu Jasnej.Túto významnosť a unikátnosť ďalej ponesie aj náš hotel vo svojej jedinečnej architektúre, gastronómii i službách, a preto zostal názov „Pošta“ zachovaný. Priestor pôvodnej pošty sme oživili moderným dizajnom inšpirovaným krásou Tatier a premenili ho na štýlový 4* Hotel Pošta, ktorý je pripravený aj dnes k vašim službám. Hotel sa nachádza priamo v centre strediska Jasna pri hoteli Grand. Je to 1. boutique hotel v Jasnej. 

Ubytovanie: komfortne zariadené jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky kat. deluxe, dvojlôžkové izby kat. deluxe saffron a superior sú priestoro väčšie. Na každej izby sa nachádza: LCD televizor, wifi, trezor, minibar, sušoč na vlasy, župany, papuče, štýlová kúpeľňa so sprchovacím kútom, prírodná kozmetika z kolekcie Tatry Wellness Elixír a balkón na väčšine izieb. Pre rodiny, či tých, ktorí si chcú dopriať ešte viac priestoru, máme k dispozícii apartmány so štýlovým dizajnom a rozlohou luxusných 50m2 a viac. V každom apartmáne sa nachádza aj balkón s výhľadom na krásy Tatier. Dvojspálňové apartmány navyše disponujú aj vlastnou kuchynkou, v ktorej si môžete pripraviť nielen čerstvú kávu či lahodný čaj. Niektoré apartmány sú dokonca dvojposchodové.

Stravovanie: raňajky formou bufet, obed a večera formou a card 

Vybavenie: hotelová reštaurácia s krbom, lobby bar, terasa, masážny nerezový bazén, fínska sauna,parná sauna,ochladzovací bazén,relaxačná zóna,ponuka wellness ošetrení a procedúr,čerstvé ovocie a voda počas saunovania, concierge služby, parkovanie priamo pri hoteli, wifi v celom hoteli,  room service, požičovňa športových potrieb a spoločenských hier, predaj suvenírov a doplnkového tovaru, babysitting a dogsitting, pobyt so psom je možný len pre menšie plemená s váhou do 10 kg iba v hotelových izbách (pri check-ine prosím predložte očkovací preukaz psa). Pobyt so psom nie je povolený v apartmánoch


 

Posta

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : hotel POSTA ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919874

Úvodná stránka