Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel PERMON ****

Poloha: Jedinečný hotel, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším wellness centrom na Slovensku. 8km od hotela sa nachádza lyžiarske stredisko Štrbské Pleso.
Ubytovanie: jednolôžkové, dvojlôžkové s možnosťou prístelky, trojlôžkové, apartmány. V každej izbe sa nachádza kúpelňa, WC, TV, rádio, minibar, telefón, fén. V apartmánoch de luxe hydromasážna vaňa a kuchyňa.
Stravovanie: raňajky – bufet, večere – bufet
Vybavenie: reštaurácia, denný bar, lobby bar, nočný bar s diskotékou, knižnica, detská herňa, kozmetika, hracie automaty, 25 metrový bazén, detský bazén a bar, kolkáreň, biliard, 2 tenisové kurty, masáž, Wellness centrum v zložení: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise, BEAUTY Paradise, fitnes centrum, telocvičňa , 8 konferenčné miestnosti s audiovizuálnou technikou, trezor na recepcii (bezplatne), požičovňa športových potrieb a lyží, lyžiarska škola, internetová kaviareň, parkovisko, garáž. Pri hoteli sa nachádzajú 4 vleky s dĺžkou od 120 m do 520 m. Pobyt so psom nie je možný.


 

Permon

dbl standart

dbl standart

dbl superior

dbl superior

dbl de luxe

dbl de luxe


 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel PERMON ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919840

Úvodná stránka