Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Hotel PANORAMA RESORT ****

26.jpgPoloha: je zrekonštruovaný moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m.n.m, v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Svojou polohou poskytuje nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier.

Ubytovanie:

izba standart sú zariadené moderným nábytkom a väčšina disponuje priestranným balkónom. Ide o jednu miestnosť s rozlohou od 27 m² – ubytovanie vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.Priestranná dvojlôžková izba  s  predsieňou a samostatnou kúpeľňou s WC. Na izbe je  minibarová chladnička, stôl, stoličky, šatník, TV, internet, trezor, sušič na vlasy.

Izba plus  novorekonštruované trojlôžkové izby plus s balkónom, zariadené moderným nábytkom. Ide o jednu miestnosť s rozlohou od 27 m² – ubytovanie vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Priestranná trojlôžková izba s predsieňou a samostatnou kúpeľňou s WC. Na izbe sú tri samostatné lôžka, minibarová chladnička , šatník, TV, internet, trezor, sušič na vlasy.

Apartmán štandart : sú zariadené moderným nábytkom a väčšina disponuje priestranným balkónom. Apartmán pozostáva z dvoch miestností: spálňa a obývacia časť s rozlohou 40 m² až 50 m². Ubytovanie vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.Priestranný dvojizbový apartmán s obývacou miestnosťou, spálňou, predsieňou a kúpeľňou s WC, V apartmáne je rozkladacia pohovka, minibarová chladnička, šatník, TV, internet, trezor, sušič na vlasy.

Apartmán plus: sa nachádzajú od šiesteho poschodia vyššie. Máte z nich zaručené výhľady na okolitú tatranskú krajinu. V apartmáne s rozlohou cca 50 m² sa nachádzajú dve miestnosti: spálňa a obývacia časť. Ubytovanie je vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.Priestranný dvojizbový apartmán s obývacou miestnosťou, spálňou, predsieňou a samostatnou kúpeľňou s WC. V apartmane je rozkladacia pohovka, minibarová chladnička, šatník, TV, internet, trezor, sušič na vlasy

Hotelová izba panorama:  je na najvyššom poschodí hotela (12 p.) a disponuje priestranným balkónom s nádherným výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry. Ide o jednu miestnosť s rozlohou 38 m².Ubytovanie je vhodné pre dve osoby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Priestranný jednoizbový apartmán s obývacou miestnosťou, predsieňou a kúpeľňou s WC. V izbe je rozkladacia pohovka, kuchynský kút  s mikrovlnou rúrou, minibarovou chladničkou a kuchynským drezom, jedálenský stôl, stoličky, šatník, TV, internet, trezor, sušič na vlasy.

Stravovanie: raňajky : bufet, večera menu alebo švédske stoly

Vybavenie: recepcia, hotelové lobby, kongress centrum, parkovisko, detský kútík, wellnes centrum kde sa nachádza fínska, parná a infra sauna, zóna studených dažďov, tropická sprcha, oddychová miestanosť.


 

Panorama Resort

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 
Rezervácia ubytovania: PANORAMA RESORT ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919852

Úvodná stránka