Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Hotel OZON ***


Poloha: hotel je najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. V roku 2000 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a ponukou svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov. Budova má 5 poschodí, je vybavená výťahmi a jedálňou. Hotel je prepojený presklennou chodbou s Kúpeľným domom - Balneoterapiou, kde sa podávajú kúpeľné procedúry.
Ubytovanie:. jednoposteľové, dvojposteľové izby s prístelkami a apartmány. Izby sú vybavené chladničkou, rádiom, TV a telefónom. Každá izba má vlastnú kúpelňu a väčšina izieb má balkón. Hotel ponuka aj novozrekonštruované izby kategórie ***+ sú nadštandardne vybavené k maximálnej spokojnosti našich klientov. Klient má k dispozícií župan, papuče, hygienické potreby, fén na vlasy, minibar.
Stravovanie: raňajky – bufet, obed a večere výber z menu.
Vybavenie: reštaurácia, denný bar, cestovná kancelária, PC s pripojením na internet, fitness centrum, sauna, solárium, masáže, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, trezor na recepcii hotela, stála zdravotnícka služba, konferenčná miestnosť, niekoľko menších salónikov, strážené parkovisko

 


 

Ozon

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel OZON ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919908

Úvodná stránka