Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel LUBOVNA **

Poloha: leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa.
Ubytovanie: jedno- a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby a apartmány. V každej izbe je kúpeľňa, WC, telefón, rádio, TV – sat, balkón.
Stravovanie: raňajky – bufet, večere – výber z menu
Vybavenie: dve hotelové reštaurácie, tri denné bary a kaviareň. Pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení ako aj ďalších spoločenských podujatí je k dispozícii veľká kongresová sála, 2 menšie konferenčné miestnosti a 7 salónikov, V hotelovom športovo-relaxačnom centre je k dispozícii krytý bazén, solárium, sauna, klasické a vodné masáže a rôzne relaxačné procedúry. Športovcov poteší tenisový kurt, volejbalové ihrisko, stolný tenis, biliard, ruské kolky, úschovňa a požičovňa športových potrieb a horských bicyklov. V zimnej sezóne je lyžiarom k dispozícii 6 lyžiarskych vlekov priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 4600m rôznej náročnosti. Časť svahu je umelo zasnežovaná a osvetlená pre večerné lyžovanie. V stredisku poskytuje služby lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa športových potrieb, ski servis a škola snowboardingu.


 

Lubovna

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel LUBOVNA **
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919910

Úvodná stránka