Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Hotel LOMNICA ****

Poloha: Hotel otvorili v roku 1894 a bol vždy dôležitým kultúrnym a spoločenským centrom. Jeho projektantom bol významný architekt Gedeon Majunke zo Spišskej Soboty. Jeho dnešná podoba rešpektuje tradíciu a je výsledkom komplexnej rekonštrukcie v rokoch 2015 – 2016, ktorá mu vrátila noblesu, akú si zaslúži. Nachádza v centre Tatranskej Lomnice.Ubytovanie j je umiestnené do dvoch dispozičných častí̶: historická budova a nová moderná prístavba.Zariadenie a vybavenie izieb je vs adené do obdobia neoklasicizmu v kombinácii so secesnými prvkami.Budúcim hosťom však ponúknu všetko,čo si moderná doba a komfort vyžaduje.

Ubytovanie: 

Historická časť ponúka 30 izieb, prístavba navyšuje kapacitu o 37 izieb.Spolu 67 izieb vkategóriách:
Moderná izba ŠTANDARD (❖35)
Historická izba STANDARD (❖24)
CLASSIC SUITE (❖3)
SUITE Mária ❖Antoinettas vírivkouna terase
Apartmány Rudolf, Maximilián, Ferdinand a Mária Terézia

V každej izbe sa nachádza sprchovací kút alebo vaňa, telefón, televízor a WI-fi internet, trezor, minibar, župany a papuče.  

Stravovanie: raňajky formou bufetu, obedy a večere formou á la carte v podobe 5 alebo 8 chodového degustačného menu, ktoré je podmienené rezerváciou stola 24 hodin vopred.    

Vybavenie: hotelová reštaurácia, reštaurácia s vinárňou, konferečné miestnosti s technikou, salóniky, bazén s protiprúdom, vírivka v interiéri aj v exterieri,saunový svet / infra, parná a suchá sauna /,  ochladzovací bazén s vedierkom, relaxačné miestnosti / soľná relaxačná miestnosť a tatranské tepidárium /, masérske miestnosti, podzemná garáž, galéria s výstavami originálych obrazov, vinotéka a cigarový bar club 80, 


 

Lomnica

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : hotel LOMNICA ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919932

Úvodná stránka