Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel HUBERT ****

Poloha : Exkluzívny hotel sa nachádza v nádhernom a príjemnom prostredí usadlosti Gerlachovské lúky. Prístup k hotelu je zabezpečený miestnou komunikáciou zo Svitu do Tatranskej Polianky.
Ubytovanie: poskytuje v 2 jednolôžkových izbách, 30 dvojlôžkových izbách, 4 priestranných apartmánoch a 3 luxusných apartmánoch, všetky s možnosťou prístelky. Súčasťou každej izby je balkón, TV so satelitom, rádio, telefón s priamou voľbou, minibar, regulátor vykurovania, centrálne osvetlenie, bezpečnostný kartový systém, kúpeľňa s vaňou, toaleta, sušič vlasov, wellness župan.
Stravovanie : Raňajky vo forme bufetu, obedy a večere výberom z jedálneho lístku.
Vybavenie : Hosťom je k dizpozícii reštaurácia, kaviareň, vinotéka, poľovnícký salón, slovenská reštaurácia, konferenčné miestnosti s rôznou kapacitou a vybavením, herňa so spoločenskými hrami a automatmi, detský kútik, detské ihrisko, moderné wellness centrum ktorého súčasťou je bazén, sauny, parný kúpeľ, vírivkový kúpeľ, fitnes centrum, masáže, parkovisko, požičovňa lyžiarskej výstroje, horských bicyklov, jazda na koňoch, vonkajší krb, hotelový minibus, ekumenická kaplnka Sv.Huberta, tenisový kurt s umelým povrchom, knižnica, kadernícke a kozmetícke služby.


 

Hubert

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : hotel HUBERT ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

920548

Úvodná stránka