Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel HILSON ***

1.jpgPoloha:  Ubytovacie zariadenie Hilson Jasná & Wellness s výhľadom na okolité hory ponúka moderné apartmány s vlastným stravovaním na okraji Liptovského Mikuláša. 

Ubytovanie: apartmán hotel poskytuje ubytovanie v rôznych typoch štúdii a apartmánov.

Štúdio s kuchynským kútom / 16m2 :  Toto štúdio spĺňa požiadavky pohodlného ubytovania pre dve osoby. Tvorí ho obývacia miestnosť s modernou a priestrannou kuchynskou linkou, ktorá je vybavená chladničkou, drezom, indukčnou varnou platničkou, digestorom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie a stolovanie, stôl a stoličky pre 2 osoby, moderný veľkoplošný veľký LED televízor, kúpelňa so sprchovacím kútom, WC a fénom, lôžka pre 2 osoby​: 2x lôžko (90x200cm), ktoré je možné usporiadať ako oddelené alebo spojené lôžka alebo 1x skladacia posteľ pre 2 osoby (180 x 200cm). Štúdio je štýlovo zariadené a má veľké francúzske okno cez ktoré je krásny výhľad na okolité hory.Toto štúdio poskytuje finančne úsporné ubytovanie pre 2 osoby. Je menej náročné na priestor.

Rodinné štúdio s kuchynským kútom a poschodovou posteľou / 18 m2:  Toto rodinné štúdio je určené pre dve dospelé osoby a dve deti alebo pre tri dospelé osoby. Predstavuje lacnejší variant ubytovania pre viaceré osoby. Tvorí ho obývacia miestnosť s modernou a priestrannou kuchynskou linkou, ktorá je vybavená chladničkou, drezom, indukčnou varnou platňou, digestorom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie a stolovanie, jedálenský stôl a stoličky pre 4 osoby, moderný veľkoplošný LED televízor, kúpelňa so sprchovacím kútom, WC a fénom, veľká manželská posteľ pre 2 dospelé osoby s poschodovou posteľou pre 2 deti alebo 1 dospelú osobu. Štúdio je štýlovo zariadené a má veľké francúzske okno cez ktoré je krásny výhľad na okolité hory.

Apartmán so spálňou a kuchyňou M / stredne veľký 30m2 :  Tento apartmán poskytuje komfortné ubytovanie pre 2 osoby a jeho hlavnou výhodou oproti štúdiu je oddelená spálňa a samostatná kuchyňa so sedačkou a televízorom.  Tvorí ho piestranná spálňa s dvomi lôžkami, spolu pre 2 osoby, kuchyňa s  plnohodnotnou rozkladaciou posteľou pre 2 osoby a  LCD televízorom, v kuchyni sa nachádza moderná a priestranná kuchynská linka vybavená chladničkou, drezom, varnou dvojplatničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie, jedálenským stolom a stoličkami pre 2 osoby, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC. Apartmán má vlastný balkón alebo terasu s vonkajším sedením  a zo všetkých okien je  krásny výhľad na okolité hory.

Apartmán so spálňou a obývačkou L / veľký 40 m2 :  Tento apartmán odporúčame ak ste 4 osoby.  Môže slúžiť aj ako priestranné bývanie pre 2 alebo 3 osoby.Apartmán tvorí: spálňa s manželskou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom, priestranná obývacia miestnosť s plnohodnotnou rozkladacou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom, v obývacej miestnosti sa nachádza moderná a priestranná kuchynská linka vybavená chladničkou, drezom, varnou dvojplatničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie a jedálenským stolom a stoličkami pre 4 osoby, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC. Apartmán má vlastný balkón alebo terasu s vonkajším sedením a zo všetkých okien je krásny výhľad na okolité hory.

Rodinný apartmán s dvomi spálňami XL / extra veľký, 60 m2: Rodinný apartmán tvorí: spálňa č.1 s manželskou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom, spálňa č.2 s manželskou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom, extra priestranná obývacia miestnosť s LCD televízorom a plnohodnotnou rozkladacou posteľou pre 2 osoby v obývacej miestnosti sa nachádza moderná a priestranná kuchynská linka vybavená chladničkou, drezom, varnou dvojplatničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie a jedálenským stolom a stoličkami pre 6 osôb, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, vedľa rodinného bytu sa nachádza detské ihrisko. Každý apartmán má vlastný balkón alebo terasu s vonkajším sedením a zo všetkých okien je krásny výhľad na okolité hory.

Stravovanie: hotel ponúka iba raňajky v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie: hotelová reštaurácia, kaviareň, wellness centrum: fínska sauna, bylinková sauna, Lávové kamene s prírodnými aromatickými olejmi, Ochladzovacia vonkajšia terasa, Vírivka s teplotou 38°C pre 5 osôb, Oddychová miestnosť s obečerstvením, Masáže, Tepidárium a relaxačná zóna, Požičovňa lyžiarskej výbavy a lyžiarska škola,detský zábavny park, požičovňa bicyklov, lyžiareň


 

Hilson

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : hotel HILSON ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

920543

Úvodná stránka