Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel GLAMOUR ****

Poloha: hotel  je moderný, komfortný štvorhviezdičkový situovaný v atraktívnom prostredí na brehu Zemplínskej Šíravy. Vysoký štandard poskytovaných služieb ocenia rodiny s deťmi, milovníci oddychu, turistiky, či spoločnosti organizujúce teambuildingové aktivity a obchodné rokovania. Služby a priestory hotela sú ideálne na usporiadanie svadieb, stužkových slávností a iných spoločenských či rodinných osláv. Lobby bar v priestoroch recepcie hotela poskytuje príjemné posedenie s možnosťou občerstvenia nielen pre hotelových hostí.

Ubytovanie: moderne zariadené izby ponúkajú hosťom pohodlné ubytovanie s tromi kategóriami izieb. Izby COMFORT s malebným výhľadom na Zemplínsku Šíravu sú rozlohovo väčšie, s manželskou posteľou, možnosťou prístelky, klimatizáciou a balkónom. Izby STANDARD sú orientované do dvora, s menšou rozlohou (22m2) a oddelenými samostatnými lôžkami, klimatizáciou a balkónom. Z toho 4 izby STANDARD disponujú možnosťou 3 samostatných lôžok. Izby BASIC sú rovnako orientované do dvora s oddelenými samostatnými lôžkami, s klimatizáciou, bez balkóna. K štandardu všetkých izieb patrí sprchový kút, televízor, trezor, minibar a bezplatné pripojenie na internet. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a parkovanie na vonkajšom hotelovom parkovisku.

Stravovanie: ranajky : bufet, obed a večera výber z menu 

Vybavenie: reštaurácia, bar, parkovisko, letná terasa, salónniky, altánok, wellness centrum kde je fínska sauna, infrasauna, ochladzovací bazén, ľadový vodopád, masážnu sprchu, relaxačný a oddychový kútik a vírivku, fitness centurm, masáže, multifunkčné ihrisko, súkromná pláž, súkromne mólo. 


 

Glamour

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel GLAMOUR ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919834

Úvodná stránka