Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ ****

Poloha: Nový 4-hviezdičkový hotel vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle. Hotel svojim hosťom okrem individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny prístup k bazénom s blahodarnou termálnou vodou priamo z izieb hotela, súkromné jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, ponuku chutného lokálneho občerstvenia v cene ubytovania vo Fresh zóne ako i ďalšie benefity a služby pre Váš maximálny relax. Moderný dizajn interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, ktorý je úzko prepojený s kúpeľnou obcou Bešeňová. Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien vám prinesú galériu jedinečných výhľadov na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské vrchy a okolitú krajinu Bešeňovej.Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok. Preto sa v našom hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredíme na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je u nás možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.

Ubytovanie: rôzne kategórie izieb typu deluxe, thermal, galéria, thermal exclusive. Na každej izbe sa nachádza: 

kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC, balkón s výhľadom, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, čajový set, sušič na vlasy, župan a papuče, WiFi pripojenie, klimatizácia. Izby kat. galéria ponúkaju aj jacuzzi pre dvoch priamo v izbe s presklenou stenou a nádherným výhľadom. Izby kat. thermal exclusive ponúkajú navyše priamy prístup k bazénom s termálnou vodou, terasu priamo pred izbou pre chvíle plné relaxu (5 izieb s lehátkami a 4 izby s kreslami) a ponuku lobby baru s obsluhou priamo až k izbe na terasu. Hotel ponúka aj ubytovanie v dvojlôžkových apartmánoch. 

Stravovanie: raňajky formou bufetu. 

Vybavenie:  Welcome drink pri príchode, prístup do privátnej termálnej zóny, Fresh zóna – ponuka vody, čajov, sezónneho ovocia a zeleniny GRÁTIS, holistické wellness rituály, rezervácia ležadiel v Bešeňovej, obsluha v privátnych bazénoch, wellness taška (župan, uterák), 20% zľava do reštaurácie Giovanni, nonstop hotelová recepcia, knižnica v lobby bare, domáca tlač, taxi služba na vyžiadanie, všetky služby rezortu Bešeňová v predaji na recepcii, bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli, skibus počas zimnej sezóny,uschovňa batožiny.  

Spoplatnené služby: parkovanie pri hoteli, zvýhodnený vstup do aqua & termal parku Bešeňová, dalšie služby aquaparku cez hotelovú recepciu, požičovňa bicyklov. 


 

Galeria Thermal Besenova ****

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania v hoteli GALERIA THERMAL BESENOVA ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919948

Úvodná stránka