Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Hotel CENTRAL ***

1.jpgPoloha: je lokalizovaný v strede areálu. Nachádzajú sa tu ordinácie lekárov a široká paleta doplnkových služieb. V roku 2005 prebehla rekonštrukcia hotela, počas ktorej pribudla nová rehabilitácia a 10 izieb kategórie Superior.
Ubytovanie: jednolôžkové, dvojlôžkové izby a apartmány kategórie štandart. Na každej izbe je kúpeľňa s WC, TV sat a chladnička. Izby kategórie superior majú navyše moderný interiér, minibar, fén a možnosť pripojenia na internet.
Stravovanie: raňajky – bufet, obed a večere výber z menu
Vybavenie: stravovanie je podávané v hoteli Vietoris, trezor, pranie prádla, predaj suvenírov, požičiavanie športových potrieb (bicykel, kolieskové korčule), prenájom tenisového kurtu
stolný tenis, biliard, kino, knižnica, pošta, bezplatné nestrážené parkovisko, kongresová miestnosť, kaviareň. Minerálne sírové kúpele, bahenné a parafínové zábaly, elektroliečba, svetloliečba, liečebné masáže, rehabilitácia, whirlpool, fitnes,tenis, volejbal, stolný tenis, bicyklovanie, korčulovanie, kaderníčka, kozmetický salón, pedikúra, voľno časové aktivity, výlety.
 


 

Central

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: hotel CENTRAL **
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

920557

Úvodná stránka