Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel BJORNSON ***

3.jpgPoloha: Hotel patrí k najznámejším tatranským hotelom na Slovensku. Nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Leží v blízkosti svahu a lanovky, takže na lyžiach sa z hotela dostanete do celého strediska Jasná.V areáli Björnsonky sa spolu s hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia – Villa a Hostel. V Björnsone si tak nájde vhodné ubytovanie každý – rodina s deťmi, početná skupina priateľov, manželský pár či partia mladých snowboardistov. Hotel je po kompletnej rekonštrukcii.

Ubytovanie:

v hlavnej budove sa nachádzajú dvojlôžkové izby aj s oddelenými posteľami. Izby sú bez prístelky. Sú tu tiež rodinne izby / jedna miestenost 2+2 / a veľké rodinné izby / jedná miestnosť /,kde je možné ubytovať 3+2 osoby. V izbe sa nachádza manželská posteľ, samostatné lôžko a pohodlná sedačka, ktorej rozložením získate dve ďalšie prístelky. Veľké rodinné izby susedia, dajú sa prepojiť a spojiť do jedného veľkorozmerného apartmánu. V každej izbe je sociálne zariadenie, TV a wifi pripojenie. 

Villa je samostatne stojaci apartmánový dom, ktorý ponúka ubytovanie v podobe štyroch dvojlôžkových izieb s prístelkami. Kúpeľne a toalety sú spoločné pre dve susediace izby, tie možno prepojiť a vytvoriť tak  luxusný dvojizbový rodinný apartmán. Vo Ville sa nachádza aj  kuchyňa s jedálňou, obývačka a tiež štýlová vináreň. 
Apartmánový dom je v ponuke ako celok a vďaka samostatnému postaveniu a kompletnému vybaveniu predstavuje ideálne ubytovanie pre uzavretú väčšiu skupinu hostí, či už priateľov alebo viacero rodín

Hostel je vďaka výhodnej cene ideálnym ubytovaním pre mladých ľudí – športovcov. V hosteli sa spolu nachádzajú tri trojlôžkové  izby s oddelenými lôžkami. Kúpeľňa a toalety sú spoločné. Ubytovaní hostia môžu zároveň využívať všetky výhody hlavnej chaty vrátane raňajok či polpenzie v reštaurácii, wellness a ďalších poskytovaných služieb. 

Stravovanie: raňajky – bufet, večera výber z menu

Vybavenie: reštaurácia, lobby bar, Hriatô – exteriérová relaxačná zóna s kúpacími kaďami a oddychovou miestnosťou, altánok s grilom, detské ihrisko, ihrisko na pétanque, basketbalový kôš, požičovňa športových potrieb, activity room v hlavnej chate (TV, kartový stolík, spoločenské hry, detský kútik, knižnica), hotel je vhodným miestom aj pre organizáciu firemných podujatí. Pre potreby workshopov a seminárov slúži salónik s kompletným technickým vybavením v priestoroch reštaurácie. Vo všetkých priestoroch hotela je bezplatné WIFI pripojenie, bezplatné parkovanie, 24-hodinová recepcia a denné upratovanie. 


 

bjornson

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : hotel BJORNSON ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919881

Úvodná stránka