Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

hotel BEŠEŇOVÁ ***

Poloha:  Nachádza sa len 12 kilometrov od Ružomberka v obci Bešeňová. 

Hotel Bešeňová *** je situovaný priamo v areáli vodného parku. Liečivá geotermálna voda z hĺbky 1987 metrov predurčuje náš hotel k pobytom spojeným s relaxom aj liečením chorôb pohybového ústrojenstva a dýchacích ciest. Zábavno-adrenalínová zóna ponúka vyžitie aj tým návštevníkom, ktorí do Bešeňovej prichádzajú za vodnými atrakciami a zážitkami. Ubytovanie vo vodnom parku Bešeňová je spojené aj s regeneráciou a procedúrami vo Wellness & Spa.Pozostáva s komplexu troch hotelov a vonkajších a vnútorných bazénov.

Ubytovanie: hotel ponuka 144 moderne zariadených izieb, štúdií alebo apartmánov v nasledovnom členení:  

Izba Štandard :  súkromna kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom či vaňou, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor telefón,mini bar, WiFi pripojenie, župany ktoré sú na izbach. Klienti na prístelkach si ich môžu za poplatok vybaviť na recepcii. 

Suite: dvojizbový apartmán so samostatnou spálňou a obývacou miestnosťou. Rozloha apartmánu suite umožňuje umiestnenie prístelky. Niektoré apartmány ponúkajú panoramatický výhľad z terasy alebo balkóna.Na izbách je súkromna kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom či vaňou, sušič na vlasy, LCD TV, trezor a telefón, čajová sada, mini bar, WiFi pripojenie, župany ktoré sú na izbach. Klienti na prístelkach si ich môžu za poplatok vybaviť na recepcii. 

Izba Lux: vkusný, moderný dizajn a hra farieb zladená s drevom, také sú naše jednolôžkové a dvojlôžkové izby Lux. Na svoje si prídu jednotlivci alebo manželské páry, ktorí uprednostňujú tvorivosť a alternatívu i v interiéri. Niektoré izby poskytujú svojou rozlohou i umiestnenie prístelky.Niektoré izby umožňujú výhľad priamo na areál vodného sveta. Na izbách je súkromna kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, zabudovaný sušič na vlasy, LCD televízor, telefón, trezor, rýchlovarná kanvica, mini bar, WiFi pripojenie, župany ktoré sú na izbach. Klienti na prístelkach si ich môžu za poplatok vybaviť na recepcii. 

Štúdio: jednoizbové štúdiou s kuchynským kútikom, výhlad z balkóna alebo terasy, niekoľko štúdii je podkrovných so strešným oknom. V štúdiach je kuchynský kút so základným vybavením a chladničkou, súkromnú kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor i telefón, čajovú sadu, WiFi pripojenie, župany ktoré sú na izbach. Klienti na prístelkach si ich môžu za poplatok vybaviť na recepcii. 

Apartmán: je moderným a priestranným miestom so samostatnou spálňou a obývacou miestnosťou. Neuveriteľný panoramatický výhľad na okolitú prírodu je ideálnym spestrením rannej kávy alebo čaju o piatej. Súčasťou každej izby je balkón alebo terasa. V prípade potreby poskytuje apartmán možnosť umiestnenia 2 až 4 prísteliek. V apartmáne je kuchynský kút, súkromna kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom či vaňou, zabudovaný sušič na vlasy, LCD TV,trezor, telefón, WiFi pripojenie, župany ktoré sú na izbach. Klienti na prístelkach si ich môžu za poplatok vybaviť na recepcii. 

Stravovanie: raňajky – bufet,obedy a večere vyberu z menu 


Vybavenie:

vonkajšie bazény s termálnou vodou / 4 vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, vrátane noviniek relaxačného bazéna s aquabarom a rekreačného bazéna s plaveckými dráhami (v prevádzke celoročne), 5 antikorových bazénov s čírou ohrievanou vodou (v prevádzke počas letnej sezóny), 8 vonkajších toboganov a šmýkačiek (v prevádzke počas letnej sezóny), vonkajšia raftovacia rieka a atrakčný bazén (v prevádzke počas letnej sezóny), vonkajšie bazény s čírou vodou (v prevádzke v letnej sezóne), 

vnútorné bazény : otvorené celoročne, nájdete bazény s čírou ohrievanou vodou s teplotou 27-39°C: veľký relaxačný bazén s chŕličmi vody a ďalšími vodnými atrakciami, malý relaxačný sedací bazén a fontánu - oddychový - whirlpool

Zábavno-adrenalínová časť: 30 metrová toboganova veža – v rámci nej nájdete zábavu na 6 toboganoch s celkovou dĺžkou viac ako 1 km(v prevádzke celoročne), bazén s umelým vlnobitím a lezeckou stenou (v prevádzke celoročne), detský bazén s vodným hradom a rôznymi atrakciami pre najmenších návšteníkov (v prevádzke celoročne)

Wellness / Spa: sauna s bylinkami, soľná inhalácia, mentolová inhalácia, suchá fínska sauna, vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata,vodná smŕšť,ochladzovací bazén,Kneippov kúpeľ,studená para,hydromasážny bazén,hydromasážna sprcha,masáž s vodnými tryskami,turecká mydlová masáž,masáž, fitness centrum, solárium, manikúra,pedikúra, hlavná reštaurácia, niekoľko reštuarácii a fastfoodov,3 konferenčné miestnosti s maximálnou kapacitou 270 miest.Konferenčné miestnosti s nezávislým vchodom a sú zároveň prepojené dverami pre variabilné využitie, parkovisko. 


 

Besenova

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: Gino paradise BESENOVA ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919949

Úvodná stránka