Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Chalets Jasna : Zahradky ****

Chalets Jasná de Luxe ****,poskytujú svojim návštevníkom absolútne pohodlie, súkromie a pocit luxusu. Francúzsky štýl apartmánov vyhovie požiadavkám aj tých najnáročnejších hostí. Ideálna poloha v srdci celoročného strediska Jasná Záhradky poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.

Chalets Jasná de Luxe**** tvorí 9 luxusných chát - chaletov. Každý chalet má dva apartmány, v niektorých chaletoch je možné prepojiť susediace apartmány dverami v obývacej izbe.

V apartmánoch na poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové spálne a tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom. V obývacej izbe na prízemí s krbom, balkónom, televíziou a gaučom sa budete cítiť viac ako dobre. Teplo praskajúceho krbu a nádherná scenéria za oknom navodia tú správnu atmosféru. Navyše rozťahovací gauč môže poslúžiť aj ako prístelka pre 1 dospelého alebo 2 deti. S obývačkou je spojená kuchyňa s kompletným vybavením, ktorá poskytuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, mikrovlnku, sporák, umývačka riadu a kávovar pre každého gurmána.Dokonalé uvoľnenie si môžete dopriať v in-house wellness, ktoré sa nachádza v jednom zo chaletov Standard a je spoločné pre všetky Standard apartmány.

Začnite deň výdatnými raňajkami, ktoré si môžete vychutnať priamo v apartmáne. Čerstvé pečivo, zeleninu, studené misy a iné dobroty vám prinesieme až do chaletu. Ak zatúžite po skutočnom kulinárskom zážitku, navštívte reštauráciu hotela Tri Studničky alebo hotela Grand. Odvoz do týchto hotelov vám zabezpečíme zadarmo.


 

Chalets Jasna

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania: chalets Jasná Záhradky ****
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919887

Úvodná stránka