Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Aplend-RESORT BEATRICE ***

Aplend - Resort Beatrice ***, sa nachádza v blízkosti centra Tatranskej Lomnice. Resort sa skladá z 4 susediacich objektov vzdialených od seba cca 150 m a to villa Beatrice ***, depandance Magnolia ***, depandance Julia *** a depandance Ludmila ***.  V hlavnom objekte sa nachádza recepcia, raňajková miestnosť a detský kútik.Možnosť objednania raňajok podávaných priamo vo Vile Beatrice, alebo možnosť vlastnej prípravy jedál (štúdia a apartmány s kuchynským kútom).Parkovisko sa nachádza priamo v areáli objektu, je nestrážené, bezplatné.

villa BEATRICE ponúka nasledovne ubytovanie:  

Apartmán typ A 2+2 : ubytovanie vhodné pre 2-4 osoby (veľkosť obytnej plochy 25-40 m2). Apartmán pozostáva z 2 miestností: spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kuchynský kút s vybavením, sprcha, WC, TV. Každý apartmán je vybavený chladničkou, televíznym prijímačom, satelitom, fénom na vlasy. Apartmán môže byť mezonetový.

Apartmán typ B 3+2 : ubytovanie vhodné pre 3-5 osôb. (veľkosť obytnej plochy 40 m2). Mezonetový apartmán pozostáva z 2 miestností: 1 x spálňa pre 2 osoby, 1x otvorená izba pre 1 osobu,  obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kuchynský kút s vybavením, sprcha, WC, TV. Každý apartmán je vybavený chladničkou, televíznym prijímačom, satelitom, fénom na vlasy.

Apartmán typ B 4+2 : ubytovanie vhodné pre 4-6 osôb. (veľkosť obytnej plochy 55 m2). Apartmán pozostáva z 3 miestností: 2 x spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom s vybavením, vaňa, WC, TV.  Každý apartmán je vybavený chladničkou, televíznym prijímačom, satelitom,  fénom na vlasy.

Apartmán typ C : ubytovanie vhodné pre 8 osôb (veľkosť obytnej plochy 100 m2).Prízemie: veľká obývacia miestnosť s krbom, veľká jedáleň s presklenenou stenou vybavená kuchynským kútikom, spálňa, balkón s priamym výhľadom na Tatry, kúpeľňa s vaňou, WC.Poschodie: 3x spálňa, kúpeľňa s s veľkou vaňou a separátne WC. Každý apartmán je vybavený chladničkou, televíznym prijímačom, satelitom,  fénom na vlasy.

depandance MAGNOLIA ponúka nasledovne ubytovanie: 

Štúdio Typ A : štúdio s kuchynským kútom.Ubytovanie v štúdiu vhodné pre max. 3 - 4 osoby. Štúdio pozostáva z predsiene, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC a jednej miestnosti s 2 lôžkami s pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, kuchynským kútom so základným kuchynským vybavením, dvojplatničkou , a chladničkou.

Štúdio Typ B : ubytovanie v štúdiu vhodné pre 3 - 5 osoby. Štúdio pozostáva z predsiene so šatníkom, spalne s manželskou posteľou a jedno lôžkom spojenú s obývaciou miestnostou s rozkladacou pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, chladničkou. Štúdio ma samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Apartmán Typ A : dvojizbový apartmán typ A. Ubytovanie v apartmáne vhodné pre 3 - 5 osoby. Apartmán pozostáva z predsiene so šatníkom, spalne  s manželskou posteľou a jedno lôžkom , obývacej miestnosti s rozkladacou pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, chladničkou. Apartmán ma samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Apartmán Typ B : ubytovanie v apartmáne vhodné pre 4 - 6 osôb. Apartmán pozostáva z predsiene so šatníkom, spalne ( môže ale nemusí byť predelená dverami ) s manželskou posteľou . Obývacia miestnosti s manželskou postelou + rozkladacou pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, chladničkou. Každý apartmán ma samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC.

depandance JULIA ponúka nasledovne ubytovanie: 

Štúdio : s kuchynským kútom (veľkosť obytnej plochy 25 – 30 m2 ). Ubytovanie v štúdiu vhodné pre max. 4 osoby. Štúdio pozostáva z predsiene, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC a jednej miestnosti s 2 lôžkami s pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, kuchynským kútom so základným kuchynským vybavením, dvojplatničkou , a chladničkou.

Apartmán Typ A : dvojizbový apartmán typ A (veľkosť obytnej plochy 36 m2 ) Ubytovanie v apartmáne vhodné pre 3 - 5 osoby. Apartmán pozostáva z malej predsiene so šatníkom, spalne s manželskou posteľou a jedno lôžkom , obývacej miestnosti s rozkladacou pohovkou, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, chladničkou. Každý apartmán ma samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Apartmán Typ B : trojizbový apartmán typ B (veľkosť obytnej plochy  40 m2 ) Ubytovanie v apartmáne vhodné pre 4 - 6 osoby. Apartmán pozostáva z malej predsiene so šatníkom, 2 x spalne s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami , obývacej miestnosti s rozkladacou pohovkou pre dve osoby, konferenčným stolíkom, TV/SAT, rádiom, chladničkou. Každý apartmán ma samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

depandance LUDMILA ponúka nasledovne ubytovanie: 

Izba :  (2+1 a 2+2; veľkosť obytnej plochy 25 m²). Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné dvojlôžkové izby so spoločným kuchynským priestorom. Kuchynka slúži ako prechodová miestnosť do jednotlivých izieb. V každej z izieb sa nachádza manželská posteľ, prístelka, Wi/Fi, TV/SAT, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón. Izby majú prístup do miestnosti na odkladanie lyží, lyžiarok, bicyklov, golfových bagov atď. 

Štúdio :  (2+1; veľkosť obytnej plochy 25 – 30 m²). Ubytovanie v štúdiu vhodné pre max. 3 osoby. Štúdio je umiestnené na prízemí apartmánového domu, pozostáva z jednej miestnosti s plne vybavenou kuchynkou, kuchynským sedením, manželskou posteľou, prístelkou, Wi/Fi, TV/SAT a kúpeľne so sprchovacím kútom. Štúdio má prístup do miestnosti na odkladanie lyží, lyžiarok, bicyklov, golfových bagov atď.

 


 

Aplend-Resort Beatrice

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-30 z 45
Rezervácia ubytovania Aplend - Resort Beatrice ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919835

Úvodná stránka