Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Aplend - Apartmany Koliba Kamzik ***

Apartmány Kamzík sú umiestnené na začiatku Starého Smokovca v blízkosti stanice pozemnej lanovky na Hrebienok. Sú situované vedľa Grand Hotela priamo nad Mestským úradom Vysokých Tatier. Vzdialené 300 m od autobusovej zastávky, 450 m od železničnej stanice.Apartmány Kamzík pozostávajú zo 4 štúdii a 4 apartmánov. Všetky ubytovacie jednotky majú 2 pevné lôžka s možnosťou prístelky (formou rozkladacej pohovky). Celková kapacita penziónu je 16 pevných lôžok 16 prístelkových lôžok.

Stravovanie: súčasťou penzionu je reštaurácia – Koliba Kamzík, kde ste samozrejme  srdečne vítaní.

Štúdio : je vybavené malým kuchynským kútikom, v ktorom sa nachádza rychlovarná kanvica, chladnička, mikrovlna rúra, poháre, taniere, príbor, utierka na riad, jar, hubka. Kuchynský kút neobsahuje varič. V obývacej časti sa nachádza rozkladacia pohovka, konferenčný stolík, LCD TV so 6 základnými programami. V štúdiu je umiestnená pohodlná posteľ „spring box“, nočné stolíky s lampami. Kúpeľňa s WC je vybavená komfortným sprchovacím kútom. Pri vstupe do apartmánu je predsieň vhodná na odkladanie batožiny, hračiek a športových potrieb. 

Apartmán : je vybavený malým kuchynským kútikom, v ktorom sa nachádza rychlovarná kanvica, chladnička, mikrovlna rúra, poháre, taniere, príbor, utierka na riad, jar, hubka. Kuchynský kút neobsahuje varič. V obývacej časti sa nachádza rozkladacia pohovka, konferenčný stolík, LCD TV so 6 základnými programami. V spálni je umiestnená pohodlná posteľ „spring box“, nočné stolíky s lampami. Kúpeľňa s WC je vybavená komfortným sprchovacím kútom. Pri vstupe do apartmánu je predsieň vhodná na odkladanie batožiny, hračiek a športových potrieb. 

 


 

Apartmany koliba Kamzik

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : Aplend - Apartmány Koliba Kamzík ***
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

919845

Úvodná stránka