Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
LINO s. r. o

Apartmany PACIFIC ***

1.jpgPoloha: Apartmány sa nachádzajú priamo v Demänovskej Doline v tesnej blízkosti vyhľadávaného lyžiarskeho strediska JASNÁ pod Chopkom.

Ubytovanie: V penzióne sa nachádza 6 štúdií a 4 apartmány s celkovým počtom 40 lôžok. Všetky majú vlastnú kúpeľňu a WC, plne zariadený kuchynský kút, televízor so satelitným prijímačom, rádio a pripojenie na WiFi. Možnosť zapožičania žehličky a sušiča vlasov.

 

Štúdio č.1: utulná izba s osobitným vchodom na prvom poschodí s 2 pevnými lôžkami (manželská posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, plne zariadený kuchynský kút, rádio, TV, pripojenie na WiFi - zadarmo. Súčasťou je aj veľký balkón.

Štúdio č.2:  komfortné štúdio s osobitným vchodom na prvom poschodí so 4 pevnými lôžkami (1 manželská posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, plne zariadený kuchynský kút, rádio, TV, pripojenie na WiFi - zadarmo. Súčasťou je aj veľký balkon. 

Štúdio č.3: komfortné štúdio s osobitným vchodom na druhom poschodí s 5 pevnými lôžkami (1 manželská posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, plne zariadený kuchynský kút, rádio, LCD - TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Štúdio č.4: Komfortné štúdio s osobitným vchodom na druhom poschodí s 5 pevnými lôžkami (1 rozkladacia posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, plne zariadený kuchynský kút, rádio, LCD - TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Štúdio č.5: Komfortné štúdio s osobitným vchodom na treťom poschodí s 3 pevnými lôžkami (1 manželská posteľ + rozkladacia posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, plne zariadený kuchynský kút, rádio, LCD - TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Štúdio č.6: Komfortné štúdio s osobitným vchodom na treťom poschodí s 3 pevnými lôžkami (1 manželská posteľ + rozkladacia posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, plne zariadený kuchynský kút, rádio, LCD - TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Apartmán č.1: Krásny apartmán nachádzajúci sa na prvom poschodí s piatimi pevnými lôžkami, vlastná kúpeľňa s WC, dve samostatné miestnosti pozostávajúce zo spálne a obývačky s plne zariadeným kuchynským kútom, rádio, TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Apartmán č. 2: Krásny apartmán nachádzajúci sa na prvom poschodí s piatimi pevnými lôžkami, vlastná kúpeľňa s WC, dve samostatné miestnosti pozostávajúce zo spálne a obývačky s plne zariadeným kuchynským kútom, rádio, TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Apartmán č. 3: Apartmán nachádzajúci sa na prvom poschodí s výhľadom na potok Demänovka, s 5 pevnými lôžkami (1 manželská posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, dve samostatné miestnosti pozostávajúce zo spálne a obývačky s plne zariadeným kuchynským kútom, rádio, TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Apartmán č. 4: Apartmán nachádzajúci sa na druhom poschodí s výhľadom na potok Demänovka a s výhľadom na končiare Nízkych Tatier, so 4 pevnými lôžkami (1 manželská posteľ), vlastná kúpeľňa s WC, dve samostatné miestnosti pozostávajúce zo spálne a obývačky s plne zariadeným kuchynským kútom, rádio, LCD - TV, pripojenie na WiFi - zadarmo.

Stravovanie: raňajky – bufet, obedy a večere sa nepodávajú

Vybavenie: detský domček s ihriskom a pieskoviskom, trampolína, biliard, šípky, stolný futbal, vonkajšie ohnisko, altánok s vonkajším krbom, grilom, parkovisko, nonstop WiFi internet, stolnotenisový stôl.


 

Apartmán PACIFIC

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Rezervácia ubytovania : apartmán hotel PACIFIC
Kontakty
Upozornenie: Položky vyznačené farebným rámom sú povinnéRusskij jazyk

920553

Úvodná stránka